E36D350HPN173UC67U
CAP ALUM 17000UF 35V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D350HPN173UC67U
E36D350HPN173UC67U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D350HPN173UC67U alüminyum elektrolitik kondansatördür. 17000 µF kapasitans değeri ile 35V nominal voltaj için tasarlanmıştır. Chassis mount tipi vida terminalleri ile monte edilir. Radial, silindir kutulu (Can) paketlemesi bulunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi garantisine sahiptir. Polar yapıda olup -10% ile +75% tolerans aralığında sağlanır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Screw terminal bağlantısı sayesinde panel montajı için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 17000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 35 V