E36D350HPN124MD79U
CAP ALUM 120000UF 20% 35V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D350HPN124MD79U
E36D350HPN124MD79U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D350HPN124MD79U, 120000 µF kapasitansa ve 35V voltaj değerine sahip bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montaj için tasarlanmış, vida terminalli radyal can paketinde sunulur. ±20% tolerans ile karakterize edilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 9.1mOhm ESR değeri ile 120Hz'de düşük empedans sağlar. 11.34A ripple akımı kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışan ve 85°C'de 2000 saatlik ömür değerlendirmesine sahip bu bileşen, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 120000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9.1mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 11.34 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V