E36D350HPN103MA41M
CAP ALUM 10000UF 20% 35V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E36D350HPN103MA41M
E36D350HPN103MA41M Hakkında
United Chemi-Con üretimi E36D350HPN103MA41M, 10000µF kapasitanslı, 35V rated gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial life time özelliği ile ±20% tolerans aralığında çalışır. 2000 saat ömür garantisi 85°C sıcaklıkta sağlanmaktadır. Screw terminal bağlantı tipine sahip chassis mount yapısı endüstriyel uygulamalarda ve genel amaçlı devre tasarımlarında kullanılmaya uygundur. 3.598 A ripple current kapasitesi 3 kHz'de, 2.57 A ise 120 Hz'de ölçülmüştür. 47.1mOhm ESR değeri 120Hz'de belirtilmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 47.1mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.598 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.57 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V