E36D350HLS334MED0U
CAP ALUM 330000UF 20% 35V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D350HLS334MED0U
E36D350HLS334MED0U Hakkında
United Chemi-Con üretimi E36D350HLS334MED0U, 330000µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile tasarlanmış bu komponent, ±20% tolerans ve 6mOhm ESR değerine sahiptir. Şasi montajı için vida terminalli radyal kutulu tasarımda sunulmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 3kHz'de 31.808A ve 120Hz'de 22.72A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 31.808 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 22.72 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V