E36D301HPN442TEE3U
CAP ALUM 4400UF 300V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D301HPN442TEE3U
E36D301HPN442TEE3U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D301HPN442TEE3U, 4400 µF kapasitanslı 300V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial can tipi yapısında screw terminals ile chassis mount edilmektedir. Geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 85°C) çalışabilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi ile sağlanan kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilmektedir. -10%, +50% tolerans aralığı ile üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 4400 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 300 V