E36D251LPN822MDA5M
CAP ALUM 8200UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D251LPN822MDA5M
E36D251LPN822MDA5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D251LPN822MDA5M, 8200µF kapasitansı ve 250V nominal voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal, can tipi kasa içinde screw terminal bağlantı şeklinde sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 120Hz'de 19.2mOhm ESR ve 3kHz'de 16.058A ripple akım kapasitesi ile endüstriyel ve ticari elektronik cihazlarda güç kaynağı filtrelemesi ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Bileşen şu anda üretimi durdurulmuş (obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 19.2mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 16.058 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.47 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V