E36D251LPN561TA67U
CAP ALUM 560UF 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D251LPN561TA67U
E36D251LPN561TA67U Hakkında
United Chemi-Con üretimi E36D251LPN561TA67U, 560 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. Screw terminal bağlantı türü ile chassis mount montajı sağlar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, doğrultma devrelerinde ve filtreler olarak kullanılır. 85°C'de 2000 saat ömür garantilidir. Toleransı -10%, +50% aralığındadır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 250 V