E36D251LPN341TA54M
CAP ALUM 340UF 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D251LPN341TA54M
E36D251LPN341TA54M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D251LPN341TA54M, 340 µF kapasitansı ve 250V nominal gerilimi ile tasarlanmış radyal bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis monte edilebilen bu komponen, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplandırma gerektirir. Toleransı ±10%, +50% aralığında belirtilmiştir. Parça güncel üretimde bulunmamaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 340 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 250 V