E36D251LPN292TDA5U
CAP ALUM 2900UF 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D251LPN292TDA5U
E36D251LPN292TDA5U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D251LPN292TDA5U, 2900 µF kapasitansı ve 250V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can kasa türü ile screw terminalleri sayesinde chassis mount montajına uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Polar yapısı ve -10%, +50% toleransı ile güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel kontrol devreleri ve AC/DC konvertörlerde kullanılır. RoHS uyumlu aktif durumdaki ürün, yüksek kapasitans değeri sayesinde voltaj düşüşü minimize etmede etkilidir.
Applications General Purpose
Capacitance 2900 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 250 V