E36D251LPN252TCE3U
CAP ALUM 2500UF 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D251LPN252TCE3U
E36D251LPN252TCE3U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D251LPN252TCE3U, 2500µF kapasitans ve 250V nominal gerilim değerlerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial can tipi tasarımda vida terminalleri ile chassi montajı için uygun olan bu komponent, -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklık aralığında güvenilir performans sağlar. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, sesli devreleri ve endüstriyel kontrol sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. -10% ile +50% tolerans aralığına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 2500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 250 V