E36D251LPN182TCE3U
CAP ALUM 1800UF 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D251LPN182TCE3U
E36D251LPN182TCE3U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D251LPN182TCE3U, 1800 µF kapasitanslı ve 250V nominal gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Screw Terminals paketlemesi ile uygulamaya hızlı ve güvenli montajı sağlar. -40°C ile +85°C arasında çalışan bu komponentin 85°C'de 2000 saat ömrü vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtrele ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. -10%, +50% toleransı ve polar yapısı ile kontrol edilmiş enerji iletiminin gerektiği endüstriyel ve profesyonel elektronik sistemlerde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 250 V