E36D251LPN122TA92U
CAP ALUM 1200UF 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D251LPN122TA92U
E36D251LPN122TA92U Hakkında
United Chemi-Con üretimi E36D251LPN122TA92U, 1200 µF kapasitansına ve 250V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi screw terminal bağlantı ile tedarik edilen bu kondansatör, -40°C ile +85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında kullanılmaya uygundur. 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi ile tasarlanan komponentin toleransı -10%, +50%'dir. Radial, can tipindeki gövdesi endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 250 V