E36D251LPN103TEM9U
CAP ALUM 10000UF 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D251LPN103TEM9U
E36D251LPN103TEM9U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D251LPN103TEM9U, 10000 µF kapasitansa ve 250V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Screw Terminals paket tipi ile shasiye monte edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygun olup, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. ±10% ile +50% arasında tolerance değerine ve polar polarizasyona sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan endüstriyel seviye bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 250 V