E36D251LPN103TEB7U
CAP ALUM 10000UF 250V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E36D251LPN103TEB7U
E36D251LPN103TEB7U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D251LPN103TEB7U, 10000 µF kapasitansı ve 250V rated voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminal bağlantısına sahip bu komponentin işletme sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasındadır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan kutuplu (polar) yapıda bir kondansatördür. ±10%/+50% toleransı ile kararlı performans sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 250 V