E36D251LPC302TCE3N
CAP ALUM 3000UF 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D251LPC302TCE3N
E36D251LPC302TCE3N Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D251LPC302TCE3N, 3000 µF kapasitansa ve 250V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can tipinde screw terminals ile monte edilen bu komponen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 2000 saatlik ömüre sahiptir. Chassis mount yapısı ile endüstriyel ve profesyonel cihazlarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yerini alır. Polar yapısı ve -10%, +50% toleransı ile tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 3000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 250 V