E36D251LLB182MA92U
CAP ALUM 1800UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D251LLB182MA92U
E36D251LLB182MA92U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D251LLB182MA92U, 1800 µF kapasitansa ve 250V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında 70.8mOhm ESR değeri ile çalışır. -40°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunar. 120Hz'de 3.73A ve 3kHz'de 5.222A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio ekipmanları ve endüstriyel kontrol sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 70.8mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.222 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.73 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V