E36D251HPS103QDB7M
CAP ALUM 10000UF 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D251HPS103QDB7M
E36D251HPS103QDB7M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D251HPS103QDB7M, 10000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltage ile tasarlanmış olup, chassis mount tipi vida terminalleri (screw terminals) ile bağlantı sağlar. Radial, can paket tipinde sunulan bu komponentin çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasında değişmektedir. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömrü olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. Toleransı -10%, +30% olup polar yapıya sahiptir. Eski teknoloji ürün olarak sınıflandırılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 250 V