E36D251HPN682MCE3M
CAP ALUM 6800UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D251HPN682MCE3M
E36D251HPN682MCE3M Hakkında
United Chemi-Con üretimi E36D251HPN682MCE3M, 6800 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu komponen, vida terminalli şasi montajı destekler. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür sağlar. ESR değeri 120Hz'de 20.3mOhm, ripple akım kapasitesi 120Hz'de 10.58A ve 3kHz'de 14.812A'dir. ±20% tolerans ile üretilen bu polar kondansatör, endüstriyel güç kaynakları, filtreleme ve stabilizasyon uygulamalarında tercih edilmektedir. Ürün şu anda üretimi durdurulmuş (Obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 20.3mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.812 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.58 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V