E36D251HPN602TEE3U
CAP ALUM 6000UF 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D251HPN602TEE3U
E36D251HPN602TEE3U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D251HPN602TEE3U, 6000 µF kapasitans değeri ile 250V rated voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can tipi gövdesi ile screw terminal bağlantısı bulunmakta olup, chassis mount montajına uygundur. -40°C ile 85°C arasında işletilmesi mümkün olan bu kondansatör, 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür sertifikasına sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±10% / +50% tolerans aralığında bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 6000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 250 V