E36D251HPN222MC67M
CAP ALUM 2200UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D251HPN222MC67M
E36D251HPN222MC67M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D251HPN222MC67M, 2200 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim ile tasarlanan bu kondansatör, ±20% tolerans içinde çalışır. Şasi montajı için vida terminalleri ile equippe edilmiştir ve -40°C ile 85°C arasında işletim yapabilir. 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi belirtilmiştir. 120 Hz'de 59.8 mOhm ESR değerine ve 4.31 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. 3 kHz'de maksimum 6.034 A ripple akımı taşıyabilir. Endüstriyel uygulamalar, güç kaynakları ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanıma uygundur. Kompakt radial can tasarımı ile malzeme alanı tasarrufu sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 59.8mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.034 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.31 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V