E36D251HPN172TCA5M
CAP ALUM 1700UF 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D251HPN172TCA5M
E36D251HPN172TCA5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D251HPN172TCA5M, 1700µF kapasitans değerine sahip 250V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can tipinde vida terminalleri bulunan chassis mount yapısı ile endüstriyel uygulamalarda kullanım için tasarlanmıştır. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür süresine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. ±10%, +50% tolerans aralığında üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan bir bileşendir. Cihazın Obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 250 V