E36D251HPN103TEE3N
CAP ALUM 10000UF 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D251HPN103TEE3N
E36D251HPN103TEE3N Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D251HPN103TEE3N, 10000 µF kapasitanslı, 250V nominal voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals bağlantı türü ile chassis mount uygulamalarına uygun şekilde tasarlanmıştır. -40°C ile +85°C arasındaki çalışma sıcaklık aralığında güvenilir performans sunar ve 85°C'de 2000 saatlik ömür belirtilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerine ve enerji depolama amaçlarıyla kullanılabilir. Polar yapıda olup ±10/+50% toleransa sahiptir. Parça durumu itibaren üretimi sonlandırılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 250 V