E36D251HPC183MEE3U
CAP ALUM 18000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D251HPC183MEE3U
E36D251HPC183MEE3U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D251HPC183MEE3U, 18000µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Screw terminalli chassis mount tasarımı ile panel montajına elverişlidir. 11.2mOhm ESR değeri ile düşük seri dirençine sahiptir. 30.002A @ 3kHz ripple current yeteneği güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde uygulanmasını sağlar. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisidir. ±20% tolerans ile genel amaçlı kullanımlara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 18000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 11.2mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 30.002 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 21.43 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V