E36D251HPC153MED0M
CAP ALUM 15000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D251HPC153MED0M
E36D251HPC153MED0M Hakkında
United Chemi-Con üretimi E36D251HPC153MED0M, 15000 µF kapasitanslı, 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalleriyle tasarlanmış bu komponentin ±20% toleransı vardır. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür tasarımına sahiptir. 12.6 mOhm ESR değeri ile 120 Hz'de düşük seri direnci gösterir. 120 Hz'de 18.76 A, 3 kHz'de 26.264 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. -40°C ~ 85°C işletme sıcaklığı aralığında çalışabilir. Parça durumu obsolete olarak tanımlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 12.6mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 26.264 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18.76 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V