E36D251HLN332MC79M
CAP ALUM 3300UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D251HLN332MC79M
E36D251HLN332MC79M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D251HLN332MC79M, 3300µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilime ve ±20% toleransa sahip olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Chassis mount tipi vida terminal bağlantısı ile döşenmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi garantisinden yararlanır. 40.8mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ve 7.924A ripple akımı 3kHz'de belirtilmiştir. Güç kaynakları, filtering ve decoupling uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 40.8mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.924 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.66 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V