E36D251HLN222MC67U
CAP ALUM 2200UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D251HLN222MC67U
E36D251HLN222MC67U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D251HLN222MC67U, 2200µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminalleri bulunmaktadır. ±20% toleransı ile 59.8mOhm ESR değerine sahiptir. 120Hz'de 4.31A ve 3kHz'de 6.034A ripple akım kapasitesine sahip olan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve industrial uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 59.8mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.034 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.31 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V