E36D251CPN273AEK4U
CAP ALUM 27000UF 250V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E36D251CPN273AEK4U
E36D251CPN273AEK4U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D251CPN273AEK4U, 27000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj değerine sahip bu komponent, chassis mount tipi vida terminali bağlantısı ile kullanılır. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömürlü tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, yüksek kapasitanslı filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. Polar yapısı olan bileşen, +0% ile +%30 tolerans aralığında üretilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 27000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance 0%, +30%
Voltage - Rated 250 V