E36D251CPN263MEM9M
CAP ALUM 26000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D251CPN263MEM9M
E36D251CPN263MEM9M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D251CPN263MEM9M, 26000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile çalışan bu bileşen, chassi montajı için vida terminal bağlantılarına sahiptir. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığında 2000 saat ömür süresi özelliklerini taşır. Genel amaçlı uygulamalarında gücü düzeltme, filtre ve enerji depolama işlevlerinde kullanılan kutuplu kondansatördür. Polarize tasarımı nedeniyle doğru polaritede bağlantı gereklidir. Ürün üretilmemektedir (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 26000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V