E36D251CPN122UDA5M
CAP ALUM 1200UF 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D251CPN122UDA5M
E36D251CPN122UDA5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D251CPN122UDA5M, 1200 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya tasarlanmıştır. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount montajına uygun olan bu kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür özelliğine sahiptir. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplama gerektirir. Gücü ayarlanması gereken endüstriyel ve profesyonel elektronik cihazlarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve benzer uygulamalarda tercih edilir. Şu anda obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 250 V