E36D251CDN103QEJ1U
CAP ALUM 10000UF 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D251CDN103QEJ1U
E36D251CDN103QEJ1U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D251CDN103QEJ1U, 10000 µF kapasitansı ve 250V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount konfigürasyonunda kullanılan bu komponen, -40°C ile 85°C arasındaki çalışma sıcaklığı aralığında ve 85°C'de 2000 saat ömür ile endüstriyel ve elektronik cihazlarda güç kaynağı filtrelemesi, enerjilendirme ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak uygulanır. Polar yapısı ve -10%, +30% toleransı ile çeşitli endüstriyel ve ticari uygulamalara uyum sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 250 V