E36D250LPN683TC92N
CAP ALUM 68000UF 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D250LPN683TC92N
E36D250LPN683TC92N Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D250LPN683TC92N, 68000 µF kapasitansiyye ve 25V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Screw Terminals paket tipi ile geleneksel chassis mount uygulamalarında kullanılır. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi verir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik sistemlerinde kullanılan bu kondansatör, ±10% / +50% tolerans ile üretilmiştir. Cihazın mevcut parça durumu obsolete olup, stok sınırlıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 25 V