E36D250LPN683TC92M
CAP ALUM 68000UF 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D250LPN683TC92M
E36D250LPN683TC92M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D250LPN683TC92M, 68000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanmış bu komponent, chassis mount tipi vida terminalleri ile monte edilir. Geniş sıcaklık aralığında (-40°C ile 85°C arasında) çalışabilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 9mOhm ESR değeri, düşük eşdeğer seri direnci ile yüksek dalga akımı yeteneği sağlar. 120 Hz'de 12.2 A ve 3 kHz'de 17.08 A ripple akım kapasitesine sahiptir. 85°C'de 2000 saatlik çalışma ömrü ile endüstriyel ve güç kaynağı uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17.08 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.2 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 25 V