E36D250LPN473TC79N
CAP ALUM 47000UF 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D250LPN473TC79N
E36D250LPN473TC79N Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D250LPN473TC79N, 47000µF kapasitansı ve 25V nominal gerilimi ile radial, screw terminal bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. Polar yapısı nedeni ile doğru kutuplar gözlenerek bağlanmalıdır. ±10% ve +50% tolerans aralığında üretilmiştir. Bileşen obsolete durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 25 V