E36D250LPN473TC79M
CAP ALUM 47000UF 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D250LPN473TC79M
E36D250LPN473TC79M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D250LPN473TC79M, 47000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilime sahip bu kondansatör, chassis mount tipi vida terminalleri ile donanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi garantisi sunmaktadır. Toleransı -10%, +50% olan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel cihazlarda filtre ve enerjinin depolanmasında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 25 V