E36D250LPN363UC79N
CAP ALUM 36000UF 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D250LPN363UC79N
E36D250LPN363UC79N Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D250LPN363UC79N, 36000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanan bu polar kondansatör, chassis mount montaj türü ile sabit endüstriyel uygulamalara uygun screw terminal bağlantı noktalarına sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 2000 saatlik ömür spesifikasyonuna sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve düşük frekans uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Tolerance değeri -10%, +75% aralığındadır. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 36000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 25 V