E36D250LPN124TDA5U
CAP ALUM 120000UF 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D250LPN124TDA5U
E36D250LPN124TDA5U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D250LPN124TDA5U, 120000 µF kapasitans ve 25V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı ile chassis mount montajına uygun bu komponentin -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığı bulunmaktadır. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür süresine sahiptir. Toleransı -10%, +50% aralığında belirtilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılan yüksek kapasitanslı bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 120000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 25 V