E36D250LPN103TA54U
CAP ALUM 10000UF 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D250LPN103TA54U
E36D250LPN103TA54U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D250LPN103TA54U, 10000 µF kapasitanslı ve 25V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipinde screw terminal bağlantı noktalarına sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür sağlar. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, chassis mount tipi olması nedeniyle cihazın ana kartına veya panel bölümlerine sabitlenmek için tasarlanmıştır. Screw terminal bağlantıları, güvenli ve tekrar kullanılabilir kablolama imkanı sunar. Polarize tipte olup -10%, +50% toleransına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 25 V