E36D201LPN742TEE3N
CAP ALUM 7400UF 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D201LPN742TEE3N
E36D201LPN742TEE3N Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D201LPN742TEE3N, 7400 µF kapasitansı ve 200V rated voltajı ile büyük kapasitans değerleri gerektiren uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli radial can kasa tipinde chassis mount olarak uygulanır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Polar yapısı ve -10%, +50% toleransı ile genel amaçlı güç kaynağı devre birimleri, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Bileşen obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 7400 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V