E36D201LPN682TDA5U
CAP ALUM 6800UF 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D201LPN682TDA5U
E36D201LPN682TDA5U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D201LPN682TDA5U, 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile çalışan bu komponent, chassis mount tipi vida terminalleri ile sabitlenir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, inverterler ve endüstriyel cihazlarda filtre ve enerji depolama görevinde kullanılır. Radial can yapısı ile kompakt kurulum sağlar. -10% / +50% toleransı ile belirlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V