E36D201LPN562TCD0U
CAP ALUM 5600UF 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D201LPN562TCD0U
E36D201LPN562TCD0U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D201LPN562TCD0U, 5600 µF kapasitans ve 200 V nominal gerilim ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamaları için uygun olan bu komponen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel kontrolü ve ses sistemlerinde kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru polarite bağlantısı gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V