E36D201LPN552TEE3M
CAP ALUM 5500UF 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D201LPN552TEE3M
E36D201LPN552TEE3M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D201LPN552TEE3M, 5500 µF kapasitansı ve 200V nominal gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, vida terminalleri (screw terminals) ile chassis monte tipi paketleme özelliğine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±10% ile +50% arasında tolerans değerine sahip polarize kondansatörün genel amaçlı uygulamalarda kullanılması hedeflenmiştir. Gücü arka planda tutması gereken güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel ekipmanda filtreleme uygulamalarında yerini almaktadır. Parça durumu itibariyle üretimi durdurulmuştur (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 5500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V