E36D201LPN472TCB7U
CAP ALUM 4700UF 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D201LPN472TCB7U
E36D201LPN472TCB7U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D201LPN472TCB7U, 4700 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile tasarlanmış olup, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. Radial, Can tipi kutuda screw terminals ile monte edilir. 85°C'de 2000 saatlik ömür değerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Polarize bir kondansatör olup, -10% ile +50% tolerans aralığına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V