E36D201LPN332TC92M
CAP ALUM 3300UF 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D201LPN332TC92M
E36D201LPN332TC92M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D201LPN332TC92M, 3300 µF kapasitansı ve 200 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile chassis mount tipi bağlantısı bulunan bu polar kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi verir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Radial can paketi içinde sunulan komponent, -10% ile +50% tolerans aralığında üretilmektedir. Not: Bu ürün obsolete (üretimi durdurulmuş) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V