E36D201LPN273TEM9M
CAP ALUM 27000UF 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D201LPN273TEM9M
E36D201LPN273TEM9M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D201LPN273TEM9M, 27000 µF kapasitanslı ve 200V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial can tipinde screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip bu kondansatör, 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde filtreleme ve enerji depolama işlevinde kullanılır. Toleransı -%10/+%50 arasında değişkendir. Ürün obsolete statüsünde bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 27000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V