E36D201LPN272TC79M
CAP ALUM 2700UF 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D201LPN272TC79M
E36D201LPN272TC79M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D201LPN272TC79M, 2700 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated gerilimde çalışan bu kondansatör, chassis mount tipi vida terminallerine sahip radial can paketinde sunulmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik ömür garanti etmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel kontrol sistemlerinde kullanıma uygundur. ±10%/-50% tolerans aralığında tasarlanmıştır. Ürün üretim dışı (obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V