E36D201LPN222TC92U
CAP ALUM 2200UF 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D201LPN222TC92U
E36D201LPN222TC92U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D201LPN222TC92U, 2200 µF kapasitansına ve 200 V nominal voltaja sahip bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial konfigürasyon ile screw terminal bağlantı tipine sahip olan bu komponen, chassis mount uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklığı aralığında ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve energy storage uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. -10%/+50% tolerans ile üretilen bu kondansatör, endüstriyel ve kommersiyal elektronik cihazlarda güvenilir performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V