E36D201LPN222TC67M
CAP ALUM 2200UF 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D201LPN222TC67M
E36D201LPN222TC67M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D201LPN222TC67M, 2200 µF kapasitans ve 200V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi verir. ±10/-50% tolerans ile genel amaçlı elektrik ve elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, endüstriyel cihazlar ve ses ekipmanlarında kullanılan bir komponenttir. Radial can paketlemesi ve polar yapısıyla devrelerinize entegre edilmeye hazırdır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V