E36D201LPN102TA79N
CAP ALUM 1000UF 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D201LPN102TA79N
E36D201LPN102TA79N Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D201LPN102TA79N, 1000 µF kapasitanslı ve 200 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can tipi kasa ile screw terminallere sahip olan bu komponentin operating temperature aralığı -40°C ile 85°C arasındadır. 2000 saat ömür süresi 85°C sıcaklıkta garanti edilmiştir. Chassis mount tipi montaja uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda power supply devreleri, filtering ve energy storage işlevlerinde kullanılır. Tolerance değeri -10%, +50% olarak belirlenmiştir. Not: Bu ürün obsolete (üretimi durdurulmuş) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V