E36D201LPN102TA67N
CAP ALUM 1000UF 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D201LPN102TA67N
E36D201LPN102TA67N Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D201LPN102TA67N, 1000 µF kapasitans ve 200V rated voltage özelliklerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile chassis mount konfigürasyonunda tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Polar yapısı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, inverterler ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılan bir komponenttir. -10%, +50% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V