E36D201LGC333MFF5M
CAP ALUM 33000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D201LGC333MFF5M
E36D201LGC333MFF5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D201LGC333MFF5M, 33000 µF kapasitansı ve 200 V nominal gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial yapıda vida terminalli (screw terminals) chassis mount konfigürasyonunda sunulan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 85°C sıcaklıkta 2000 saat yaşam süresi ile belirtilen kondansatör, ±20% tolerans değerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar için uygun olan bu komponent, şu anda piyasada bulunmamaktadır (obsolete). Düşük frekans filtreleme, enerji depolama ve güç kaynağı uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V